Розенко: Азаров через суд повернув собі пенсію в Україні

Розенко: Азаров через суд повернув собі пенсію в Україні Поштівка
8 Вересня 2016, 12:24

Пенсійний фонд вже подав апеляцію на рішення суду про відновлення нарахувань пенсії екс-прем’єру часів Януковича Миколі Азарову. Про це на своїй сторінці в Фейсбуці написав віце-прем’єр Павло Розенко.

“Ну ось поки всі жваво обговорюють початок політичного сезону з усім тим брудом, що виливається за останні дні, за “лаштунками подій” повільно, але послідовно відбуваються ну явно “контреволюційні дії”! “Колишні” підняли голову і за допомогою окремих судів перейшли у наступ. Доповідаю громаді: Подільський районний суд міста Києва зобов’язав Пенсійний фонд відновити нарахування і виплату пенсії Миколі Азарову. Нагадаю, що ми припинили нараховувати і виплачувати йому пенсію ще на початку 2015 року. Чекаємо аналогічного рішення українських судів щодо Януковича та Пшонки?”, – розповів Розенко.

“Я категорично проти таких рішень! Позиція залишається незмінною: колишні очільники режиму Януковича не будуть отримувати пенсійні виплати від нашої держави! Тому, апеляція Пенсійним фондом України до Київського апеляційного суду вже подана. Звертаюсь до громадськості та ЗМІ взяти під особливий контроль судові засідання у цій справі!”, – резюмував віце-прем’єр.