“Роскосмос” визнав аварію космічної вантажівки “Прогрес”

"Роскосмос" визнав аварію космічної вантажівки "Прогрес" Поштівка
2 Грудня 2016, 11:32

Корабель був втрачений над територією Туви, більшість фрагментів згоріли в атмосфері.

З космодрому Байконур сьогодні, 1 грудня 2016 року, був здійснений пуск РН “Союз-У” з транспортним вантажним кораблем (ТВК) “Прогрес МС-04”. На висоті 190 кілометрів корабель “Прогрес” був втрачений, повідомляє прес-служба “Роскосмосу”.

“1 грудня 2016 року з космодрому Байконур був здійснений пуск РН “Союз-У” з транспортним вантажним кораблем (ТВК) “Прогрес МС-04″. До 382 секунди політ ракети-носія проходив штатно. Після 382 секунди польоту приймання телеметричної інформації припинився. Штатні засоби контролю не зафіксували функціонування корабля на розрахунковій орбіті”, – йдеться в повідомленні.

Як наголошується, корабель “Прогрес” був втрачений над безлюдною гірською територією в Туві, більшість фрагментів згоріли в атмосфері.

“За попередньою інформацією, в результаті нештатної ситуації втрата ТВК сталася на висоті близько 190 км над важкодоступною безлюдною гірською територією республіки Тува, і більшість фрагментів згоріли в щільних шарах атмосфери”, – йдеться в повідомленні.

Як наголошується, втрата вантажного корабля не позначиться на нормальному функціонуванні систем МКС і життєдіяльності екіпажу станції. Нагадаємо, раніше повідомлялося, що 18 листопада з космодрому Байконур стартував “Союз МС-03” з новим екіпажем МКС.

Джерело:

РБК Україна

“Роскосмос” визнав аварію космічної вантажівки “Прогрес”