Російське командування активізувало боротьбу з пияцтвом бойовиків «ДНР»

Російське командування активізувало боротьбу з пияцтвом бойовиків «ДНР» Поштівка
22 Серпня 2016, 13:11

Керівництво оперативного командування “Донецьк” (“1-й АК ДНР”) у розісланій телеграмі звертає увагу представників “органів управління територіальної оборони ДНР” на “низький рівень військової дисципліни та морально-психологічного стану військовослужбовців в ряді підрозділів територіальної оборони”, повідомляє координатор групи “Інформаційний спротив” Дмитро Тимчук на своїй сторінці в Facebook, передає ZN.UA.

“Згідно з розпорядженням, потрібно припинити практику “приховування військових злочинів, порушень військової дисципліни” командирами”, – пише він.

Також від останніх потрібно активізувати контроль над дотриманням “військовослужбовцями” норм військових статутів (використовуються статути ЗС РФ), особливо в частині, що стосується “зловживань спиртними напоями” і дотримання норм поведінки в громадських місцях.

Як повідомлялося раніше, російські військові все частіше перебувають у стані алкогольного сп’яніння і відмовляються виконувати накази командування, а видача грошового забезпечення лише сприяє цьому. Крім того,  військові РФ в Донбасі навмисне калічать себе з метою уникнути участі в бойових діях, а також знищують військову техніку.