Росії заборонено призивати в армію жителів Криму

Росії заборонено призивати в армію жителів Криму Поштівка
18 Листопада 2016, 14:05

Відповідно до резолюції ООН по окупованому Криму, російським окупантам заборонено закликати до лав своїх збройних сил людей на півострові. Про це під час виступу у Верховній Раді заявив голова МЗС Павло Клімкін, передає кореспондент ЛІГА.net.

“Хочу окремо підкреслити, що резолюція наполягає на забороні призову в збройні сили країни-окупанта на окупованій території. Там міститься заклик до країни-окупанта відповідно до міжнародного права… Вважаю це одним з реальних результатів резолюції – гарантувати безперешкодний доступ до окупованого Криму міжнародних правозахисних механізмів”, – сказав міністр.

15 листопада 2016 року у Генасамблеї ООН прйиняли резолюцію по Криму, в якій РФ названа державою-окупантом, яка захопила півострів.

Читайте також: Порошенко: Прийняття ООН резолюції по Криму – перемога дипломатії

Росія окупувала Автономну республіку Крим в 2014-му році. Верховна Рада України офіційно оголосила 20 лютого 2014 го початком тимчасової окупації Криму і Севастополя Росією. Ключові міжнародні організації, в тому числі Генеральна асамблея ООН, засудили дії Росії і назвали анексію і окупацію Криму незаконною. Проти РФ були введені економічні санкції. За проведення Москвою так званих виборів за участю Криму в 2016-му році парламент України визнав Держдуму РФ нелегітимною.

Джерело:

ЛІГА.net

Росії заборонено призивати в армію жителів Криму