ПриватБанк ввів обмеження для рахунків корпоративних клієнтів

Система "Приват24" також належатиме державі Поштівка image 2
20 Грудня 2016, 12:06

Сьогодні вранці залишки грошей на рахунках корпоративних клієнтів ПриватБанку в “Приват24 для бізнесу” було заморожено.

Таким чином всі видаткові операції будуть здійснюватися тільки з використанням коштів, що надійшли на рахунок після ранку 19 грудня, повідомляє “AIN.ua”.

Ці зміни стосуються всіх корпоративних клієнтів ПриватБанку, зокрема юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців. У банку зазначають, що це є тимчасовим заходом, втім наразі невідомо, коли саме ці обмеження будуть зняті.

Тож, якщо на рахунку клієнта станом на 19 грудня знаходились гроші, то зараз вони заморожені на рахунку та класифікуються як “незнижуваний залишок”. Втім, якщо кошти надійшли після цього, їх можна використовувати. Операції з нарахування коштів будуть проходити у звичайному режимі.

Більше про термін цих обмежень вдасться дізнатися вже після того, як посаду керівника ПриватБанку обійме Олександр Шлапак.

Як повідомив пізніше  прес-секретар «ПриватБанку» Олег Серьга, завтра обслуговування корпоративних клієнтів планують повернути на звичайний режим. «Це тимчасовий перехідний порядок, який діє на 20.12. протягом сьогоднішнього дня. Порядок пов’язаний з технічними процедурами передачі банку (державі) », – запевнив він. Про які саме процедури йдеться, Серьга не уточнив.

Джерело:

espreso.tv