Проїзд в Київському метрополітені може подорожчати в 2017 році

Проїзд в Київському метрополітені може подорожчати в 2017 році Поштівка
16 Серпня 2016, 11:33

В умовах, коли в столиці дорожчають тарифи на газ, електроенергію, житлово-комунальні послуги, в 2017 році міська влада можуть переглянути вартість проїзду в столичній підземці. Про це розповів головний економіст КП «Київський метрополітен» Максим Демченко, повідомляє «Город Киев».

«На сьогоднішній день говорити про підвищення тарифу на проїзд в метро не можна. Але наше підприємство знаходиться в умовах деяких законодавчих змін, пов’язаних з державним врегулюванням тарифів на електроенергію, коли Кабінет міністрів України скасував своє розпорядження, яке дозволяло використовувати енергію для підприємств міського електротранспорту за тарифами, встановленими для населення», – сказав Демченко.

Він пояснив, що, згідно з новою політиці, починаючи з 2017 року метрополітен перестане платити за електроенергію за тими ставками, що платить населення.

 «Ми почнемо платити, як промислове підприємство. Якщо порівнювати з поточним роком, то з 2017 року ціна зросте в три рази », – зазначив головний економіст.

Максим Демченко також підкреслив, що тарифи на проїзд у метрополітені завжди були соціальними і міська влада встановлювала їх (тарифи) нижчими від обґрунтованої планки. Але в 2017 році влада повернеться до перегляду тарифів.

Проїзд в Київському метрополітені може подорожчати в 2017 році