Прокуратура відкрила справу за торгівлю номерами в кримських готелях

20 Грудня 2016, 14:40

Прокуратура АР Крим відкрила кримінальне провадження щодо Booking.com “за торгівлю викраденим”, через це доступ до сайту може бути заблокованим на території України

Про це повідомив народний депутат від “Народного фронту” Григорій Логвинський.

“Голландська компанія Booking.com активно співпрацює з бандитською владою самозванців, але й відкрито рекламує, здійснює операції і продає проживання у вкрадених в України санаторіях і готелях Криму. Нахабство доходить до того, що продають путівки навіть у “віджаті” від Верховної Ради та Адміністрації Презедента санаторії, крадучи гроші фактично вищих органів влади України. Відповідно є співучасником злочину за ст. 332-1, 191 КК України”, – зазначає Логвинський.

Логвинський виступає за обмеження доступу до сайту та відшкодування Україні всіх незаконно отриманих коштів.

“Сподіваюся високорозвинена Голландія, яка вважає Україну не гідною бути членом ЄС, не зможе не помітити колоду в своєму оці і теж притягне до відповідальності порушника національного і міжнародного законодавства”, – зазначив Логвинський.

Нагадаємо, що на вимогу Нідерландів, ЄС відмовився від перспективи членства України в союзі, а також від надання нашій країні фінансової і військової допомоги фактично в обмін на ратифікацію Нідерландами Угоди про асоціацію з ЄС.

Booking.com існує з 2005 р., належить американському холдингу Priceline, який також контролює аналогічні системи Kayak і Agoda.com. Booking.com пропонує розміщення більш ніж 700 тис. готелів в 200 країнах.

Джерело:

depo.ua

Прокуратура відкрила справу за торгівлю номерами в кримських готелях