Президент задекларував мільйони гривень дивідендів від свого інвестфонду

Roshen
28 Липня 2018, 20:45

Президент Петро Порошенко задекларував 30 млн гривень дивідендів від публічного акціонерного товариства “Закритий недиверсифікований корпоративний інвестиційний фонд “Прайм Ессетс Кепітал”.

Про це йдеться в повідомленні про суттєві зміни в його майновому стані з Єдиного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, передають Українські Новини.

Дохід був задекларований Президентом 27 липня.

Це акціонерне товариство було створено в 2005 році, його кінцевим бенефіціаром є Порошенко.

До того в 2018 році Президент вже задекларував істотні зміни в майновому стані на суму близько 8 млн гривень: близько 7 млн гривень доходу склали відсотки від вкладів в Міжнародному інвестиційному банку, а 0,8 млн гривень – дохід від продажу нерухомості.

Раніше повідомлялося, що під час найзапекліших боїв за Іловайськ Порошенко створював офшор на Віргінських островах. Це стало відомо в результаті розслідування німецького видання Süddeutsche Zeitung, яке отримало документи компанії Mossack Fonseca (Панама, БВІ) – одного з найбільших у світі масових реєстраторів офшорних компаній. 21 серпня 2014 у реєстрах БВІ з’явилася нова фірма з українським корінням. Її назвали Prime Asset Partners Limited. Єдиним власником компанії виявився громадянин України Петро Порошенко з адресою реєстрації: Київ, вул. Грушевського, 9, квартира 37. Доданий до документів про реєстрацію закордонний паспорт з фотографією не залишав сумнівів, що йшлося саме про президента України Петра Порошенка.