Прем’єра Ізраїлю запідозрили в корупції

Прем'єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху виступає з промовою в своєму єрусалимському офісі 28 грудня 2016
2 Січня 2017, 17:01

Прем’єр-міністра Ізраїлю Біньяміна Нетаньяху і членів його родини підозрюють в отриманні від бізнесменів подарунків вартістю в сотні тисяч шекелів.

У зв’язку з підозрами в корупції в найближчі дні поліція Ізраїлю допитає прем’єр-міністра країни Біньяміна Нетаньяху. За даними ЗМІ, главу кабінету міністрів і членів його сім’ї підозрюють в отриманні від бізнесменів подарунків вартістю в сотні тисяч шекелів.

Раніше співробітники поліції вже допитали свідків у цій справі як в Ізраїлі, так і за кордоном. Одним з таких, свідчення якого привели до серйозного прориву в розслідуванні справи, став давній друг прем’єра, підприємець Рон Лаудер. Нібито, він підтвердив, що вручав Біньяміну Нетаньяху дорогі подарунки і спонсорував поїздку його сина за кордон.

Співробітники правоохоронних органів Ізраїлю припускають, що допит прем’єр-міністра дозволить пролити світло і на іншу, – більш серйозну – справу, про деталі якої поки не повідомляється. Сам Біньямін Нетаньяху поки відкидає всі можливі звинувачення. Зокрема, він заявив: “Вони не прийдуть ні до чого, тому що нічого немає”.