Представлено ігровий ноутбук з трьома екранами

6 Січня 2017, 16:47

Все більше професіоналів і геймерів віддають перевагу системам з кількома екранами. Однак дотепер такими були тільки настільні системи.

І ось фахівці Razer показали свій Project Valerie – ноутбук з трьома екранами.

Багато в чому нова розробка Razer схожа на відому модель Razer Blade Pro, анонсовану в жовтні минулого року. Але замість одного 17,3-дюймого екрану IGZO роздільною здатністю 4K в Valerie використовується спеціальна конструкція з трьох дисплеїв, яка самостійно розгортається, утворюючи в кінцевому підсумку один великий екран. Звичайно, виникає ряд запитань до технічних особливостей такого рішення, але сама ідея виглядає приголомшливо.

Звичайно, Project Valerie з-за цього товще і важче інших пристроїв. Товщина Blade Pro становить 2,23 см при масі 3,5 кг, у Valerie ж ці параметри рівні 3,8 см і 5,4 кг Відзначимо, що обидва ноутбука готові до роботи з гарнітурами віртуальної реальності, так як задовольняють вимогам і Oculus Rift, і HTC Vive.

До речі, поки це лише концепт, що технічних характеристик і ціни поки не повідомляється. При цьому раніше на Kickstarter була зібрана потрібна сума на проект Slidenjoy по створенню саме додаткових моніторів для ноутбука.

Джерело:

Tehnot