Повстанці в Алеппо завдали контрудар, зупинивши просування сил Асада – Reuters

Повстанці в Алеппо завдали контрудар, зупинивши просування сил Асада – Reuters ПоштівкаМешканці пересуваються поблизу зруйнованих будівель в Старому місті Алеппо, Сирія. REUTERS.
10 Грудня 2016, 20:04

Сирійські військовослужбовці та авіація РФ продовжили сьогодні завдавати ударів по контрольованих озброєною опозицією районах міста Алеппо, проте повстанці завдали удару у відповідь, зупинивши просування противника після інтенсивного наступу, що тривав протягом тижня.

Про це повідомляє Reuters.

Росія, чиє військове втручання допомогло переломити хід війни на користь президента Башара аль-Асада, заявила, що сирійський уряд в даний час контролює 93 відсотків другого за чисельністю міста країни Алеппо. Взяття міста завдасть серйозного удару по повстанцях, які борються майже шість років за усунення від влади Асада.

Повстанці контролюють декілька областей, головним чином на південь від історичного Старого міста, втративши за два тижні майже три чверті території, яку вони контролювали протягом багатьох років.

Перемога Асада в Алеппо здається близькою, однак сьогодні бої ще вирують, зазначає Reuters. Зокрема, російські військові літаки і сирійська артилерія обстріляли райони, що утримуються повстанцями. У відповідь повстанці обстріляли контрольовані урядовими військами і росіянами райони, – повідомив кореспондент Reuters в Алеппо.

Повстанці в Алеппо завдали контрудар, зупинивши просування сил Асада – Reuters