Посол США назвав основні провали України за останні два роки

Посол США назвав основні провали України за останні два роки ПоштівкаУ той же час Пайєтт бачить і прогрес
5 Липня 2016, 14:28

Корупція і неможливість встановити верховенство права стали головними проблемами України за останні два роки, заявив посол США в країні Джеффрі Пайєтт в інтерв’ю «Новому времени».

У той же час, за його словами, у цих сферах Україна демонструє певний прогрес.

“Призначено антикорупційного прокурора і його багато хто боїться. Це хороший знак, як і те, що люди в країні стали говорити про корупцію вголос і голосно, ще два роки тому ніхто не визнавав цю проблему відкрито”, – сказав Пайєтт.

Також він зізнався, що його пригнічує те, що досі ніхто не засуджений у справі про вбивство Небесної Сотні і за масштабні махінації режиму Віктора Януковича.

Крім того, успіхами України Пайєтт назвав прогрес у досягненні енергетичної незалежності від Росії, очищення фінансового сектора, проведення трьох демократичних виборчих кампаній, перезапуск державної системи, початок судової реформи та внесення змін до Конституції.

“З фіскальної децентралізації розпочався процес децентралізації країни”, – додав посол.

Чинний голова американської дипломатичної місії в Києві Джеффрі Пайєтт був призначений послом у серпні 2013 року. Він покидає Україну і незабаром почне роботу на посаді посла США у Греції.

Новим послом США в Україні стане Марі Йованович, яка у в 2000-них роках вже займала посаду тимчасового повіреного США в Україні.

Посол США назвав основні провали України за останні два роки