Посол Франції відповіла на звинувачення у гальмуванні “безвізу” для українців

30 Грудня 2016, 14:44

Посол Франції в Україні Ізабель Дюмон заявила, що її країна не чинить опору щодо введення безвізового режиму України і ЄС, процес триває і розвивається так, як повинен розвиватися.

«Нагадаю, що протягом останніх тижнів медіа трохи повідомляли, що Франція упирається введенню безвізового режиму з Україною. Я намагалася пояснити журналістам, що немає ніякого опору з боку Франції і що процес розвивається так, як повинен розвиватися», – цитує Дюмон агенція Укрінформ.

Вона розповіла в інтерв’ю виданню, що відстрочка безвізового для України через президентські вибори у Франції – це спекуляція. Відповідаючи на питання, звідки з’являються спекуляції посол сказала: «Ви самі знаєте. Вибачте, але я ж не можу коментувати спекуляції, які не мають ніякого зв’язку з реальністю».

30 листопада повідомлялося, що заступник міністра закордонних справ Олена Зеркаль заявила, що рішення про надання українцям безвізового режиму з ЄС відкладається через вибори у Франції та Німеччині.

Окрім того, голова Європарламенту Мартін Шульц заявляв, що механізм призупинення “безвізу” не можуть узгодити через низку країн​. ​На запитання журналістів, чи вся проблема в наближенні виборів у Німеччині і Франції, він пояснив, що певні вагання є не лише в цих країнах.

Джерело:

Тиждень.ua