Пошта Сінгапуру запровадила першу загальнодержавну послугу посилкових поштоматів

Пошта Сінгапуру запровадила першу загальнодержавну послугу посилкових поштоматів Поштівка
11 Серпня 2016, 09:54

Нова послуга, що одержала назву «Орендуй шафу та забери посилку» (Rent-а-POP), дає можливість роздрібним продавцям і споживачам орендувати шафи у поштоматах Пошти Сінгапуру для доставки своїх посилок у режимі 24 години на добу й 7 днів на тиждень, повідомляє “Ukrposht.blogspot.com“.

По суті, це означає, що Пошта Сінгапуру відкриває мережу поштоматів третім особам й очікує, що ця послуга стане особливо привабливою для продавців онлайнових торгівельних майданчиків та власників блог-магазинів (blogshop).

Користувачі можуть орендувати будь-який зі 140 посилкових поштоматів, розташованих по всьому Сінгапуру в торговельних комплексах, громадських центрах та клубах, поштових відділеннях та вищих навчальних закладах.

Старший віце-президент, керівник підрозділу посилок Пошти Сінгапуру пан Лім Енн Ні (Lim Ann Nee) зазначила:

«Послуга Rent-а-POP продовжує революцію у сфері доставки на останній милі для зростаючого сектору електронної торгівлі. Пошта Сінгапуру є першою компанією, яка запропонувала відкриту послугу посилочних поштоматів по всій країні. З моменту створення послуги Rent-а-POP, ми побачили, як «інтелектуальні» шафи забезпечують продавцям і споживачам гнучкість у доставці посилок, що відповідає потребам активного способу життя сьогодення. Ми вітаємо ініціативу створення федеральної державної системи поштоматів для полегшення проблем у доставці дрібних посилок».

«Відкриття можливості оренди у нашій мережі поштоматів стимулює розвиток економіки спільного споживання. Ми оптимізуємо наші ресурси, оскільки посилки можуть доставлятися роздрібними продавцями і споживачами до орендованої шафи у зручному для них місці. Одержувачі можуть легко забирати свої посилки біля будинків або офісів».

До запуску, Пошта Сінгапуру протягом одного місяця випробувала послугу Rent-а-POP з продавцями торгових інтернет майданчиків і власниками блог-магазинів. У ході випробування близько 50% посилок були доставлені в неробочий час. Коефіцієнт забору склав 100%, при цьому майже 90% посилок забрали наступного дня.

Тарифи на послугу Rent-а-POP залежать від розміру шафи (є три розміри) і кількості днів оренди.