Пошта Литви відзначає зростання попиту на посилкові термінали

Пошта Литви відзначає зростання попиту на посилкові термінали Поштівка image 2
13 Травня 2016, 13:11

Пошта Литви повідомила, що кількість відправлень, надісланих через посилкові термінали самообслуговування «LP EXPRESS» у І кв. 2016 р. збільшилася на 36,5% порівняно з минулим роком. Більшість посилок у системі «LP EXPRESS» – це онлайн замовлення.

«Тепер у терміналах «LP EXPRESS» можна навіть отримувати товари, придбані в іноземних Інтернет магазинах, які зазвичай надсилають поштою. Останнім часом згруповані відправлення «Консигнація» все частіше надсилаються поштою до терміналів із самообслуговуванням», – розповів пан Йуозас Буіткус (Juozas Buitkus), голова дочірньої компанії литовської Пошти «Baltic Post», яка управляє мережею «LP EXPRESS».

Обсяги відправлень, які надсилають бізнес клієнти через термінали «LP EXPRESS», зросли на 30%. Приватні клієнти збільшили користування терміналами майже вдвічі.

Пан Буіткус додав: «Попит на послугу зберігання відправлень у терміналах «LP EXPRESS» піднявся найбільше: майже в 2,5 рази. Це нова послуга, але вона швидко стає популярною, особливо серед мешканців великих міст, які завжди поспішають. Коли Ви не маєте часу зустрітися з людиною, але Вам терміново потрібно передати їй якусь важливу річ, у нагоді може стати цей термінал».

Мережа «LP EXPRESS» тепер налічує 80 посилкових терміналів самообслуговування, які працюють в 41 литовському місті.

Пошта Литви відзначає зростання попиту на посилкові термінали