Пошта Фінляндії розширює діапазон доставки

Пошта Фінляндії розширює діапазон доставки Поштівка
16 Травня 2016, 09:44

Пошта Фінляндії повідомила, що вона перегляне маршрути та терміни доставки, яка відбуватиметься тепер і у вечірній час.

Зміни набули чинності з кінця квітня. За інформацією Пошти Фінляндії, ці зміни були зумовлені «різким падінням обсягів письмової кореспонденції та друкованих видань і зростанням попиту на різноманітні види послуг, що передбачають здійснення доставки додому».

Повідомляється також, що в майбутньому планується доставляти різні товари у всі дні тижня: газети – сім днів на тиждень, посилки – шість днів на тиждень, решту пошти – п’ять днів на тиждень».

У новій системі доставка відбуватиметься з ранку до вечора й вірогідно оптимізація доставки буде досягнута шляхом комбінування різних типів транспортних засобів.

Пан Юхані Вуола (Juhani Vuola), відповідальний у компанії за доставку, зазначає:

«Люди тепер по-іншому розподіляють свій час. Наприклад, час, який проводять із сім’єю, зміщується на пізніші вечірні години й тоді ж таки люди хочуть отримувати багато послуг. Пошта Фінляндії може забезпечити доставку додому, як того вимагають нові послуги. Листи та друковані видання –  це лише невелика частина того, що зараз доставляють кур’єри».

Також у Пошті Фінляндії додають, що гнучкий графік роботи стає все більш важливим для Інтернет магазинів, доставки посилок, для служб, які надають домашні та охоронні послуги, для забезпечення логістики продуктів харчування та інших місцевих логістичних послуг.

Пошта Фінляндії розширює діапазон доставки