Пошта Бельгії звітує про «надзвичайно високі» результати у сфері внутрішніх посилок

Пошта Бельгії звітує про «надзвичайно високі» результати у сфері внутрішніх посилок Поштівка image 2
17 Травня 2016, 12:07

 

Пошта Бельгії опублікувала результати своєї діяльності за I кв. 2016 року, складовою частиною яких є «надзвичайно високий» результат у сфері внутрішніх посилок.

Обсяги внутрішніх посилок виросли на 14,6 %, що обумовлено зростанням електронної комерції та діяльності в напрямку «споживач–споживач». Зростання у сфері міжнародних посилок дещо уповільнилося – збільшення тільки на 500 тис. євро. За інформацією Пошти Бельгії це було досягнуто «в основному завдяки потокам із США, які ускладнюються сильним доларом».

Обсяг внутрішньої пошти знизився на 4 % – але це є поліпшенням у порівнянні з падінням на 5 % за той же період 2015 року.

Генеральний директор Пошти Бельгії Коен ван Ґервен (Koen Van Gerven) прокоментував: «Обсяги внутрішньої пошти утрималися завдяки позитивній еволюції рекламної пошти в результаті нашого нового підходу до продажу, який приносить свої плоди».

«Я також дуже задоволений надзвичайними результатами у сфері внутрішніх посилок і сталим розвитком наших нових рішень. Тому я впевнений, що ми зможемо протистояти майбутнім труднощам 2016 року й повторити прогноз стабільного прибутку (до вирахування процентів, податків та амортизації) й дивідендів на весь рік».

Пошта Бельгії звітує про «надзвичайно високі» результати у сфері внутрішніх посилок