Порошенко заявив, що $1,1 млрд «сім’ї Януковича» вже зараховані до Держбюджету

3 Травня 2017, 14:40

Президент України Петро Порошенко заявив, що операція із зарахування конфіскованих $1,1 млрд грошей «сім’ї Януковича» на рахунки Державного казначейства завершена у середу, 3 травня, – повідомили у прес-службі глави держави.

«Я хочу повідомити, що станом на зараз жодної скарги на це рішення не надійшло. І так званих  власників, які засвідчили свої претензії на ці гроші, так і не з’явилося», – зауважив Порошенко.

Він додав, що крім зарахованих на рахунки Держказначейства $1,1 млрд, додатково ще $200 млн у цінних паперах будуть передані Міністерству фінансів і, відповідно до законодавства України, на цю суму буде зменшено внутрішній борг держави.

За словами Порошенка, після зарахування цих коштів, золотовалютні резерви держави становитимуть $18,4 млрд. Він нагадав, що у 2015 році ця сума була менше, ніж $5 млрд і за цей період золотовалютні резерви зросли майже на $13,5 мільярди.

Глава держави також наголосив, що цей етап операції завершується, але судові процеси триватимуть і надалі.

«Ми чекаємо ще судових рішень про повернення грошей, які були вкрадені в українського народу, до державної скарбниці». – сказав високопосадовець.

Нагадаємо, 28 квітня президент України Петро Порошенко повідомив, що конфісковані $1,4 млрд колишнього президента України Віктора Януковича та його оточення вже почали надходити на рахунки Державного казначейства України. Також стало відомо, що Ощадбанк розпочав спецконфіскацію близько $1,5 млрд так «сім’ї Януковича».

Джерело:

Тиждень.ua