Порошенко назвав звинувачення у тероризмі в Криму безглуздими та цинічними фантазіями

Порошенко назвав звинувачення у тероризмі в Криму безглуздими та цинічними фантазіями Поштівка
11 Серпня 2016, 10:27

Президент України прокоментував останні події в окупованому Криму, а також звинувачення  Володимира Путіна та ФСБ РФ на адресу України в проведенні терористичної діяльності.

“Звинувачення російською стороною України у тероризмі в окупованому Криму лунають так само безглуздо та цинічно, як заяви російського керівництва про відсутність російських військ на Донбасі”, – йдеться в коментарі, оприлюдненому прес-службою Президента України.

«Ці фантазії – лише привід для чергових військових погроз на адресу України», – зазначив Петро Порошенко.

«Україна рішуче засуджує тероризм у всіх його проявах і формах та, відповідно, відкидає практику використання будь-яких терористичних заходів для деокупації Криму. Саме Росія вже давно щедро фінансує та активно підтримує тероризм на території України, піднявши його до рівня своєї державної політики – і в окупованих районах Донбасу, і в анексованому Криму, в стилі 30-х років минулого століття», – сказав Глава держави.

«Росії не вдасться своїми провокативними заявами дискредитувати Україну в очах міжнародного співтовариства та добитися скасування заслужених санкцій, запроваджених з боку наших партнерів. Закликаю російське керівництво зосередитися на сумлінному дотриманні основоположних норм міжнародного права, передусім щодо поваги до суверенітету, територіальної цілісності та прав людини. Очікую також, що РФ забезпечить належну імплементацію безпекових аспектів Мінських домовленостей, в тому числі через використання механізмів Нормандського формату. Україна віддана відновленню своєї територіальної цілісності та суверенітету, включаючи припинення окупації Криму, виключно політико-дипломатичними засобами», – йдеться у коментарі П.Порошенко.