“Ми покладемо їхні сервера”: хакери пообіцяли знищити Pokemon Go

"Ми покладемо їхні сервера": хакери пообіцяли знищити Pokemon Go Поштівка
20 Липня 2016, 11:09

Не всі поділяють захоплення Pokemon GO. Так, хакери з угрупування Poodlecorp пообіцяли “знищити” популярну гру за допомогою масових DDoS-атак.

Про загрози зловмисників повідомляє “Лента.ру” з посиланням на The Next Web.

“Ми покладемо їх сервера, і ніхто нас не зупинить. Ми зробимо це, тому що можемо, і нам подобається нести хаос”, – зазначив один з учасників угруповання.

За його словами, хакери вибрали для атаки дату 1 серпня, щоб у них “був час розслабитися і нічого не робити”.

Хакер також підкреслив, що атака на Pokemon GO стане найсерйознішою в історії угрупування і несе мету “знищити” гру мінімум на 20 годин. Для виведення з ладу серверів компанії-розробника Niantic буде використаний ботнет з 600 тисяч пристроїв.

Poodlecorp відомі своїми атаками на відомі онлайн-ігри та інтернет-зірок. Вони неодноразово зламували сервери MMORPG League of Legends і декількох блогерів-мільйонників на YouTube.

Нагадаємо, Pokemon GO – гра з елементами доповненої реальності, на початку липня вийшла на iOS і Android. Її суть полягає в затриманні покемонів за допомогою смартфона. Щоб знайти покемона, гравці повинні переміщатися по місту в реальності, використовуючи геолокацію. За короткий час гра набула широкої популярності по всьому світу.

“Ми покладемо їхні сервера”: хакери пообіцяли знищити Pokemon Go