Підозрюваним у справі про обвал на Грибовицькому сміттєзвалищі загрожує до 10 років в’язниці

Підозрюваним у справі про обвал на Грибовицькому сміттєзвалищі загрожує до 10 років в'язниці Поштівка
15 Серпня 2016, 14:42

Підозрюваним у справі про обвал на Грибовицькому сміттєзвалищі у Львівській області посадовим особам комунального підприємства «Збиранка» загрожує до 10 років в’язниці. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Генеральної прокуратури України, передає РБК-Україна.

«Досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні за фактом обвалення 30 травня 2016 року схилу на Львівському міському полігоні твердих побутових відходів встановлено, що посадовими особами вказаного підприємства порушено вимоги Правил експлуатації полігонів побутових відходів», – йдеться в повідомленні.

Зокрема, експлуатація звалища здійснювалася без затвердженого проекту, не застосовувалися інженерні заходи для забезпечення стійкості полігону.

Відзначимо, 30 травня під обвалами сміття на цьому звалищі загинули три рятувальника і пропав без вісті працівник комунального підприємства. Прокуратура просить взяти під варту підозрюваних. Порушення правил екологічної безпеки, яке призвело до загибелі людей, загрожує їм терміном до 10 років в’язниці.

Підозрюваним у справі про обвал на Грибовицькому сміттєзвалищі загрожує до 10 років в’язниці