Парубій оголосив про виключення Савченко з фракції “Батьківщина”

20 Грудня 2016, 12:59

Спікер парламенту Андрій Парубій оголосив про виключення депутата Надії Савченко з фракції “Батьківщина”. Про це він оголосив у ході засідання Верховної Ради.

“Згідно ч. 3 ст. 60 Регламенту ВРУ повідомляю, що депутатська фракція політичної партії “ВО “Батьківщина” на своєму засіданні 16 грудня 2016 прийняла рішення виключити зі складу фракції народного депутата України Савченко за діяльність, несумісну з програмними засадами та принципами діяльності партії та фракції у ВРУ”, – заявив Парубій.

Відзначимо, раніше в “Батьківщині” заявляли, що не мають наміру ініціювати позбавлення Савченко депутатського мандата, оскільки люди віддали за неї свої голоси на виборах.

Раніше стало відомо, що Савченко в Мінську таємно зустрілася з ватажками так званих “ДНР” і “ЛНР”.

Служба безпеки України (СБУ) заявила, що ця зустріч не була погоджена. Савченко викликали в СБУ на допит, де вона підтвердила факт таких переговорів.

Як раніше зазначала нардеп, вона на переговорах ніяких обіцянок бойовикам не давала. Проте 14 грудня в ефірі одного з телеканалів вона заявила про домовленість обміну полоненими в розрахунку 1 до 4.

За даними СБУ, на зустрічі депутата Надії Савченко та голів самоназваних “ДНР” і “ЛНР” кулуарно обговорювалося зняття санкцій з регіонів і амністія.

Джерело:

112

Парубій оголосив про виключення Савченко з фракції “Батьківщина”