Пайєтт: Підтримка України лишається головним принципом політики США

Пайєтт: Підтримка України лишається головним принципом політики США Поштівка image 2
25 Липня 2016, 09:21

Головним принципом політики США була і залишається підтримка українського народу. Про це під час церемонії відкриття активної фази навчань “Сі Бриз-2016” заявив посол США в Україні Джеффрі Пайєтт, повідомляє “Українська правда“.

“Головним принципом політики США була і залишається підтримка українського народу і наголос на необхідності дотримання суверенітету та територіальної цілісності України”, – заявив Пайєтт.

Говорячи про навчання “Сі Бриз”, посол зазначив, що головна мета – підвищити здатність Збройних Сил України захищати свою територію.

“Уряд США надав понад 600 млн доларів у якості допомоги. Головне — це покращити українські Збройні Сили та можливості українського керівництва у галузі безпеки і оборони, забезпечення можливості українського народу захищатись”, – додав він.

У свою чергу посол Великобританії в Україні Джудіт Гоф зазначила, що Україна завжди буде пріоритетом на порядку денному Великобританії.

Також Гоф додала, що Великобританія співпрацює з іншими міжнародними партнерами, щоб “Україна отримала саме той пакет допомоги, якого вона потребує”.

Пайєтт: Підтримка України лишається головним принципом політики США