Організатори повідомили вартість квитків на Євробачення-2017

На «Євробаченні» в Києві очікують до 20 тисяч туристів Поштівка
22 Листопада 2016, 14:59

Вартість квитків на шоу міжнародного пісенного конкурсу Євробачення-2017, яке пройде в Києві, складе від 20 до 100 євро, повідомив керівник управління туризму Київської міської державної адміністрації Антон Тараненко.

“Ціни на них формують НТКУ та Європейський мовний союз. Аналізуючи ціни на минулих конкурсах, квитки будуть коштувати від 20-30 до 100 євро. Потрапити на репетиції буде дешевше, а на півфінали і фінал – дорожче”, – розповів Тараненко.

21 листопада Національна телекомпанія завершила прийом заявок для відбору квиткового агента й скоро назве компанію, яка займеться бронюванням і реалізацією квитків на Євробачення-2017. “Орієнтовно з кінця грудня розпочнеться продаж квитків”, – додав Тараненко.

Повідомляється, що квитки надійдуть у продаж тільки тоді, коли буде складено й затверджено план схеми залу Міжнародного виставкового центру (МВЦ).

Нагадаємо, раніше стало відомо, що перша хвиля продажу квитків на концерти міжнародного пісенного конкурсу Євробачення-2017 у Києві запланована на кінець 2016 – початок 2017 року.

9 вересня український організаційний комітет вирішив, що міжнародний конкурс естрадної пісні Євробачення в 2017 році прийме Київ.

Місцем проведення конкурсу обрали Міжнародний виставковий центр на Лівому березі.

Україна отримала право провести Євробачення-2017 завдяки перемозі української співачки кримськотатарського походження Джамали на попередньому конкурсі у Стокгольмі.

Організатори повідомили вартість квитків на Євробачення-2017