Омелян розповів, з якого столичного аеропорту таки літатиме Ryanair

26 Квітня 2017, 13:15

Міністр інфраструктури Володимир Омелян запевнив, що наразі про Ryanair і Гостомель, що під Києвом мова не йде.

Омелян зазначив, що до приходу Ryanair на український ринок теж є певний супротив.

“Є певний супротив внутрішньоукраїнський, щодо заходу Ryanair. Це факт. Але це трапляється у будь-якій сфері, де ми стараємося змінити ситуацію з колишньої корумпованої, або монополізованої системи на нормальні ринкові стосунки,”
– зазначив урядовець.

Він додав, що подібна ситуація спостерігається і в “Укрзалізниці”, і у сфері морських перевезень.

Омелян запевнив, що Ryanair таки літатиме з України і робитиме це з Києва та Львова, як і анонсувалось раніше.

“Ryanair буде в Україні. Ryanair буде літати з Борисполя та зі Львова. Вони (представники Ryanair, – ред.) провели довгі переговори з “Жулянами” в останній момент “Жуляни”, за словами Ryanair, ухвалили рішення підняти ціни – Ryanair відмовився…”, – пояснив Володимир Омелян.

Водночас він прокоментував чутки про те, що нібито йдуть переговори про польоти лоукостера з Гостомеля, який, як і Бориспіль, розташований за майже 50 кілометрів від столиці.

“Я буду дуже щасливий, якщо в Києві буде три аеропорти: Жуляни, Бориспіль і Гостомель. Наразі про Гостомель та Ryanair мова не йде. Але потенційно це цікаво, бо в Гостомелі – злітна смуга в дуже доброму стані, вона розрахована на суперважкі літаки класу «Мрія». Та потребує значного покращення інфраструктура доїзду, терміналів і послуг. Потенційно цікавий аеропорт. Він від Києва на тій самій відстані, що і Бориспіль – від центру 50 км, тому чому б ні, але це точно не Ryanair і це точно не цього року,” – наголосив Володимир Омелян.

Джерело:

24

Омелян розповів, з якого столичного аеропорту таки літатиме Ryanair