«Офіційна пошта – це дуже довго»: Мін’юст буде надсилати бізнесменам СМСки про рейдерські атаки

«Офіційна пошта - це дуже довго»: Мін'юст буде надсилати бізнесменам СМСки про рейдерські атаки Поштівка
17 Жовтня 2016, 14:52

Власники бізнесу отримуватимуть смс-повідомлення та повідомлення на електронну пошту при спробі рейдерів захопити їхнє майно шляхом внесення змін до реєстру.

Про це повідомив заступник міністра юстиції Павло Мороз в інтерв’ю УНІАН.

“Механізм (повідомлення власника бізнесу – Ред.) буде прописаний у підзаконному акті. Я вважаю, що це буде два способи: смс-повідомлення та електронна пошта. Може бути й офіційна пошта, але це дуже довго”, – сказав він.

Також, за словами Мороза, підприємці зможуть подати в електронному вигляді заявку на заборону реєстраційної дії про зміну власника.

Нагадаємо, що Міністерство юстиції має намір посилити кримінальну відповідальність реєстраторів та нотаріусів за незаконну зміну даних реєстру власників юридичних осіб, що сприятиме зниженню кількості рейдерських атак в Україні.

Як повідомляв УНІАН, Міністерство юстиції в квітні 2015 року запустило систему електронних онлайн-сервісів, що дозволяє зареєструвати бізнес і отримати необхідну довідку чи виписку через інтернет. Для отримання документів необхідно створити певний запит на оновленому сайті new.minjust.gov.ua, після чого сплатити послуги за допомогою банківської картки через інтернет.

«Офіційна пошта – це дуже довго»: Мін’юст буде надсилати бізнесменам СМСки про рейдерські атаки