Нардеп закликає провести рейди столичних ринків через торгівлю “прострочкою”

ринок
10 Липня 2017, 10:02

Держпродспоживслужба і поліція мають провести рейди столичних ринків на предмет виявлення та ліквідації точок продажу прострочених продуктів із подальшим притягненням до відповідальності винних торговців.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав народний депутат Сергій Тригубенко, коментуючи випадки продажу “прострочки”, виявлені активістами і журналістами.

“Таке ганебне явище, як точки продажу “прострочки”, – абсолютно неможливе у будь-якій європейській країні… у нас, мало того, що такі базари із небезпечною їжею існують, так на них ще й контролюючі органи не звертають уваги. Продавців отрути пенсіонерам, до того ж не за малі гроші, ніхто не притягає до відповідальності, ніхто не штрафує їх, ніхто не забороняє їм посеред білого дня торгувати фальсифікатом. Тут бездіє не лише Держпродспоживслужба, але й поліція, яка би мала хоча б на відсутність ліцензії на продаж алкоголю якось реагувати”, – написав С.Тригубенко.

За словами нардепа, якщо деякі покупці абсолютно свідомо йдуть на ризик і купують прострочені продукти, то на його думку, більшість людей просто вводять в оману.

“За таких умов тотальної безконтрольності і споживчої небезпеки нам ще довго мріяти про європейські стандарти та нормальне ставлення до українського споживача.

Я публічно закликаю контролюючі органи провести рейди столичних ринків на предмет виявлення та ліквідації точок продажу прострочених продуктів із подальшим притягненням до відповідальності винних торговців”, – наголосив він.

Нардеп закликає провести рейди столичних ринків через торгівлю “прострочкою”