Найобговорюваніші в соцмережах теми 2016 року

Найобговорюваніші в соцмережах теми 2016 року Поштівка
11 Грудня 2016, 12:18

Названі найбільш обговорювані теми в соціальній мережі Facebook за 2016 рік, повідомляє CNN.

Перше місце в списку глобальних тем зайняли президентські вибори в США. На другій сходинці — бразильська політика, на третій — гра Pokemon Go.

Четверта позиція дісталася руху Black Lives Matter. П’яте місце виявилося у президента Філіппін Родріго Дутерте і філіппінських президентських виборів.

У топ-10 також потрапили Олімпійські ігри, референдум про вихід Великобританії зі складу ЄС, Супербоул (фінальна гра за звання чемпіона Національної футбольної ліги в США).

Замикають першу десятку музикант Девід Боуї і боксер Мохаммед Алі (обидва померли в 2016 році).

Олімпійські ігри в Ріо-де-Жанейро і президентські вибори в США стали темами 2016 року в соцмережі Twitter, повідомляє Associated Press.

Користувачі усього світу також активно писали про гру Pokemon Go. Крім того, в топ-10 глобальних тем потрапили чемпіонат Європи з футболу, премія «Оскар», референдум про вихід Великобританії з Євросоюзу, обраний президент США Дональд Трамп і рух BlackLivesMatter.

Найпопулярніший твіт виявився у іспанського геймера, відомого як elrubius. Його повідомлення «Limonada» зібрало більше 1,3 млн ретвітів. Друге місце у Гаррі Стайлса з групи One Direction, який процитував пісню Тейлор Свіфт і набрав 700 тис. ретвітів.

Твіт програвшої президентські вибори в США Хілларі Клінтон, адресований дівчаткам, посів третє місце (майже 635 тис. ретвітів). Раніше це повідомлення стало найпопулярнішим твітом щодо американських виборів.

Найобговорюваніші в соцмережах теми 2016 року