НАБУ проводить розслідування щодо діяльності Садового, – Ситник

Артем СитникДиректор НАБУ Артем Ситник
31 Березня 2017, 16:33

НАБУ проводить перевірку на предмет причетності Садового до корупційної діяльності.

Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) проводить розслідування щодо діяльності мера Львова Андрія Садового.

Про це заявив глава НАБУ Артем Ситник у рамках брифінгу у Львівському національному університеті імені Івана Франка.

Так, відповідаючи на питання стосовно того, чи здійснює НАБУ розслідування щодо корупційних діянь Садового особисто, в контексті звернення Садового до НАБУ з проханням розслідувати звинувачення, які були оприлюднені щодо нього у програмі на каналі 1+1 у грудні 2016 року, Ситник зазначив, що таке розслідування проводиться.

“Що стосується таких заяв політиків, мовляв, перевірте нас, то це робиться з конкретною метою. Через три дні він скаже – бачите, я подав заяву, а НАБУ ніякого криміналу не відкрило – значить я не корупціонер. Ми, звичайно ж, ці заяви перевіряємо. Але основну перевірку чиновників ми проводимо не на підставі його заяв, а на підставі тих даних, які у нас є і які можуть свідчити про наявність складу злочину”, – заявив він.

Таким чином, Ситник підтвердив, що НАБУ проводить перевірку на предмет причетності Садового до корупційної діяльності, але Ситник додав, що перевірка не стосується його популістських заяв.

“Чи проводилась перевірка по Садовому – вона зараз проводиться, але не в рамках цієї заяви, а в рамках наших повноважень”, – заявив Ситник.

Крім того, Ситник повідомив, що Генеральна прокуратура України здійснює провадження щодо ймовірних корупційних зловживань чиновників Львівської міської ради, зокрема в процесі освоєння коштів, виділених на вивезення сміття.

“Ініціативу у розслідуванні корупційних ризиків у діяльності ЛМР взяла на себе Генеральна прокуратура. Також хочу відзначити, що до нас не надходило жодного звернення щодо зловживання чиновниками ЛМР у питанні вивезення сміття…Якщо до нас надійде інформація, що буде стосуватись нашої компетенції, то ми, звичайно ж, підключимось”, – повідомив він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Львові можуть закрити школи із-за ситуації з сміттям.

Джерело:

РБК Україна