На Землі побудують прототипи перших марсіанських колоній

На Землі побудують прототипи перших марсіанських колоній Поштівка
5 Серпня 2016, 14:41

В американській пустелі Мохаве буде побудований прототип поселення, придатного для життя на Марсі. Архітектурна компанія Mars City Design зібрала на платформі Kickstarter $30 000 для фінансування розробки креслень майбутньої колонії.

Ідея футуристичного проекту належить архітекторці з Індонезії Вірі Мулян. Минулого року вона заснувала програму Mars City Design, метою якої стало створення дизайну першого самостійного поселення на Червоній планеті. Компанія провела конкурс, за підсумками якого було обрано 25 найбільш оригінальних проектів. Переможці змагання будуть оголошені на майбутньому семінарі, а через три роки відібраний дизайн випробують на практиці.

Крім збору коштів на Kickstarter, компанія отримує фінансування від НАСА. Проведення семінару заплановано на осінь у Південній Каліфорнії. Три найцікавіших проекти будуть утілені в реальність на полігоні Reaction Research Society в пустелі Мохаве. Наразі найбільш оригінальними є водна система у вигляді замкнутої річки, використання реголіту Червоної планети замість джерела енергії та кисню, а також марсіанський агрокомплекс.

Bublbe.com

На Землі побудують прототипи перших марсіанських колоній