МВС попереджає про небезпеку Pokemon GO

МВС попереджає про небезпеку Pokemon GO Поштівка image 2
23 Серпня 2016, 14:38

МВС готове ініціювати розгляд на засіданні Кабінету міністрів та РНБО питання регулювання діяльності на території України додатку Pokemon GO. Про це повідомляє прес-служба МВС України.

«Популярність сервісу «Pokemon GO» призвела до виникнення нового спектру загроз, пов’язаних з його використанням – об’єктам критичної інфраструктури, життю та здоров’ю окремих громадян. Кількісно збільшуються смертельні випадки з гравцями «Pokemon GO» і урізноманітнюються порушення закону ними та відносно них», – зазначають в міністерстві.

«Враховуючи реальність загроз щодо об’єктів критичної інфраструктури, режимних об’єктів, зони АТО, громадських місць внаслідок безконтрольності використання цього сервісу на території України та безпеки пересічних громадян, МВС готове ініціювати розгляд на засіданні Кабінету міністрів України, РНБОУ питання регулювання діяльності на території України подібних сервісів», – йдеться у повідомленні відомства.

У інформують у міністерстві наголошують, що низка держав вже озвучили застереження для своїх громадян і направили офіційні запити до розробників віртуальної гри з метою нівелювання негативних наслідків від використання цього он-лайн сервісу.

 Зокрема, поліція та збройні сили Ізраїлю заборонили своїм службовцям використовувати додаток «Pokemon GO» під час перебування на режимних об’єктах. Керівництво відомств побоюється витоку інформації з обмеженим доступом.

Міністерство пропонує пам’ятку для кожного ловця покемонів, з метою недопущення тяжких наслідків для прихильників гри та захисту осіб, які мимоволі можуть бути втягнуті до неї.

МВС попереджає про небезпеку Pokemon GO