Міністр Насалик, який позичає гроші в дружини, отримав гарні відсотки

Україна і Казахстан домовилися про співпрацю у сфері атомної енергетики ПоштівкаІгор Насалик
27 Листопада 2018, 17:18

Міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик отримав 156 тисяч 235 гривень відсотків від вкладів в “Ощадбанку”.

Про це йдеться у повідомленні про суттєві зміни в майновому стані у Єдиному державному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, пише Поштівка.

На банківських рахунках міністра є 14 мільйонів 48 тисяч 303 гривні та 776 тисяч 843 долари. Минулого року він отримав 1 мільйон 655 тисяч 745 гривень відсотків від вкладів у банках. Чималу суму Ігор Насалик має й готівкою – 600 тисяч гривень та 20 тисяч доларів. Заробітна плата міністра в 2017 році становила 528 тисяч 340 гривень, ще 700 тисяч гривень поворотної безвідсоткової фінансової допомоги він отримав від своєї дружини Гюзель. У його власності – Mercedes-Benz S 500L вартістю 1 мільйон 350 тисяч гривень, а також він орендує в сина автомобіль Toyota Avensis.

Ігору Насалику належать дві земельні ділянки в селі Проців (Бориспільський район, Київська область) та Козині. Будинок у Козині площею 561,4 квадратних метри та квартира у Києві належать його дружині Гюзель, що займається бізнесом – має парфумерний бутік у столиці. Також міністр задекларував десять антикварних виробів, 11 брендових годинників, серед яких Richard Mille, Franc vila Cobra, Devon, Сvstos challanger, Corum admiral’s cup, Сvstos challanger 50, Audemars Piguet Royal oak offshore, Graff, Hublot, Tiffany atlas, Franck muller.

У власності міністра – шість картин, зокрема, пензля Айвазовського. Дружина володіє двома норковими шубами Marco Vanoli та  Paradis, курткою з соболя бренду Rindi, шубою з соболя Marco Vanoli, має брендові ювелірні сережки, підвіски з білого та жовтого золота з діамантами.

Нагадаємо, що Ігор Насалик із листопада 2014 року по квітень 2016 року був народним депутатом України від Блоку “Партія Петра Порошенка”, заступником голови Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки. А 14 квітня 2016 року обійняв посаду міністра енергетики та вугільної промисловості України.