Мессі засудили до 21 місяця ув’язнення за ухилення від сплати податків

Мессі засудили до 21 місяця ув'язнення за ухилення від сплати податків Поштівка
6 Липня 2016, 13:13

Іспанський суд засудив аргентинського футболіста «Барселони» Ліонеля Мессі і його батька Хорхе Мессі до 21 місяця тюремного ув’язнення за ухиляння від сплати податків, передає Рейтер.

Згідно з опублікованою раніше інформацією, після того, як в 2013 році Мессі і його батькові були пред’явлені звинувачення в ухиленні від сплати податків на суму 4,1 мільйона євро, вони через уругвайських юристів створили офшорну панамську компанію Mega Star Enterprises, за допомогою якої продовжували приховувати інформацію про доходи футболіста від продажу іміджевих прав. У грудні суд зняв з Мессі звинувачення в несплаті податків з доходу за участь в благодійних товариських матчах в 2012 і 2013 роках, при цьому прокуратура Барселони вважає, що винним повинен бути визнаний тільки Хорхе Мессі, керуючий фінансами сина.

У середу суд визнав Мессі і його батька винним у трьох епізодах у справі про ухилення від сплати податків. Згідно з іспанським законодавством Мессі і його батько не будуть відбувати покарання безпосередньо у в’язниці, так як термін покарання не перевищує двох років. За повідомленням джерела, покарання буде носити умовний характер.

Мессі засудили до 21 місяця ув’язнення за ухилення від сплати податків