Луценко зачитав Януковичу підозру у державній зраді

Луценко зачитав Януковичу підозру у державній зраді Поштівка
28 Листопада 2016, 16:44

Генеральний прокурор України Юрій Луценко усно оголосив колишньому президенту Віктору Януковичу підозру у державній зраді та скоєнні низки інших тяжких злочинів. Відповідну заяву Луценко зробив у Святошинському районному суді Києва, де у понеділок очікується допит Януковича за допомогою відеозв’язку у справі 5 бійців розформованого силового підрозділу «Беркут».

«Повідомляю, що ви, Янукович Віктор Федорович, підозрюєтеся у вчиненні державної зради, пособництві представникам влади Російської Федерації в умисних діях, вчинених із метою зміни меж території та державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України, та веденні агресивної війни», – заявив Луценко під час перерви у засіданні.

«Враховуючи те, що Янукович перебуває за межами України, не прибуває на виклики, фактично переховується від правоохоронних органів України, зміст підозри оголошується усно, а саме повідомлення про підозру сьогодні, годину назад, надіслано на всі відомі адреси проживання та останнього місця перебування Віктора Януковича, а також буде вручено адвокату останнього», – додав генпрокурор.

У свою чергу, один із представників захисту Януковича у київському суді заявив, що вручення копії підозри адвокату не дорівнює оголошенню підозри особі. Адвокат, однак, прийняв від Луценка документ.

Джерело:

Радіо Свобода