Лавров: Дипломати США надягали перуки і перевдягалися в жінок

17 Січня 2017, 14:36

Міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров заявляє, що американські дипломати переодягалися в жінок, надягали перуки, щоб проникнути на акції протесту в РФ або на російські об’єкти.

Про це Лавров заявив на підсумковій прес-конференції за 2016 рік у вівторок, передає Тасс.

Вербувальна активність США щодо російських дипломатів наростала під час другого терміну адміністрації Барака Обами. Представники США надягали перуки, переодягалися в жінок, щоб намагатися проникнути на російські об’єкти, зазначив Лавров.

За його словами, американські дипломати були помічені переодягненими на всіляких мітингах і акціях протесту, включаючи несанкціоновані.

“Висновки можете зробити самі”, – резюмував Лавров.

Крім того, за словами Лаврова, під час другого терміну адміністрації Обами наростала вербувальна активність США щодо російських дипломатів.

“Американські спецслужби намагалися зробити вербувальні пропозиції послу вищої ланки. Намагалися засунути в машину і дати $ 10 тис.”, – Заявив Лавров і додав, що посольство використовує ці гроші.

“Присікати розвідувальну діяльність американських представників, які працювали під дипломатичним прикриттям. Був відомий епізод, коли переодягнений дипломат в перуці, з накладними бровами проникав в будинок посольства США, відмовившись пред’явити посвідчення співробітника безпеки, вдарив його”, – сказав Лавров.

Міністр звернув увагу і на інші епізоди з перевдяганням американських дипломатів, в тому числі коли чоловік переодягався в жінку. “Все це фіксувалися”, – підкреслив глава МЗС Росії.

Джерело:

Українська правда