Китайські хакери розкрадають секрети російського ВПК

Китайські хакери розкрадають секрети російського ВПК Поштівка
9 Вересня 2016, 15:53

Практично всі об’єкти російського ВПК були зламані китайськими хакерами. При цьому тільки 10% організацій повідомляють про зломи серверів. Кількість атак китайських хакерів на сервери організацій ВПК за 2016 рік збільшилася в 2 рази, повідомляє агентство Bloomberg.

Атаки здійснені на сервери 35 російських організацій в оборонній, ядерної та авіаційній сферах, серед яких 7 оборонних підприємств, що спеціалізуються на виробництві ракет, радарів і навігаційних технологій. Також хакери влаштували атаки на сервери 5 міністерств, 4 авіакомпанії і 2 організації зі сфери ядерної енергетики.

При цьому до відповідних органів заявлено тільки про 194 випадках зломів. Фактично їх набагато більше. Лише 10% компаній, що мають програмне забезпечення з корпоративного інформаційного захисту, повідомляють про випадки проникнення хакерів в мережу.

При цьому китайські хакери викрадають всю інформацію без розбору, згодом її аналізують тисячі фахівців, передає агентство.

Нагадаємо, що Москва і Пекін ще в травні 2015 року підписали документ про інформаційну безпеку, зобов’язавшись не організовувати хакерські атаки один на одного.

Китайські хакери розкрадають секрети російського ВПК