Кужель в прямому ефірі облила водою Мосійчука

Скріншот
22 Грудня 2016, 08:24

Народні депутати Олександра Кужель («Батьківщина») та Ігор Мосійчук (РПЛ) влаштували суперечку в прямому ефірі одного з телеканалів, після чого в «радикала» полетіла склянка з водою.

Це сталося під час ефіру Шустер.Live, при обговоренні ухваленого Держбюджета-2017.

Коли Кужель критикувала бюджет, Мосійчук кілька разів її перебивав, запитуючи, що було б з армією, якби не ухвалили головний фінансовий документ країни. При цьому він кілька разів вживав вираз «московська зозуля».

Потім ведуча ток-шоу почала називати основні показники бюджету, а депутати продовжували сперечатися. Під час суперечки Кужель не витримала і вилила склянку води на свого опонента. Дісталося і депутату від “БПП” Олексію Гончаренку, який сидів поруч із Мосійчуком – вода намочила його смартфон.

Пізніше обидва учасника конфлікту прокоментували інцидент на сторінках в соцмережі Facebook.

«З серії «корисні поради». Вода зі слабкою концентрацією лимона відмінно змиває бруд і заспокоює істерику – правда, на короткий час», – написала Кужель.

У свою чергу Мосійчук звинуватив фракцію «Батьківщина» у спробі зриву прийняття держбюджету-2017.

Нагадаємо, Кужель не вперше стає учасником подібного інциденту. Однак, вперше – в ролі атакуючої сторони. 5 листопада 2015 року народний депутат Андрій Тетерук вдарив скляною пляшкою по голові Кужель в будівлі Верховної Ради. У «Батьківщині» тоді заявили, що лікарі діагностували у Кужель струс мозку.

Кужель в прямому ефірі облила водою Мосійчука