До Криму вночі завезли ще дві турбіни Siemens

феодосія
17 Липня 2017, 23:21

На територію окупованого Криму завезли ще дві газові турбіни Siemens. У розпорядженні місцевого видання “Примечания” опинилися ще два знімки, зроблених пізно ввечері у неділю у Феодосії.

“Укриті брезентом циліндричні предмети, які везуть через місто тягачі, нагадують знімки предметів, схожих на турбіни, про яких російські ЗМІ повідомляли 13 липня”, – йдеться у повідомленні.

Раніше інформагенція Reuters дізналася, що у Крим для будівництва електростанцій були поставлені газові турбіни концерну Siemens. Через декілька днів Reuters повідомив, що Росія доставила в анексований Крим ще дві газові турбіни Siemens.

Прес-секретар російського президента Дмитро Пєсков сказав, що турбіни для Криму зроблені в Росії з вітчизняних компонентів. Будує ТЕС в Криму “дочка” “Ростеху” — “Технопромекспорт”, яка повідомила, що купила чотири комплекти турбін для Криму на вторинному ринку.

Проте пізніше Siemens заявив, що проти його волі принаймні дві з чотирьох турбін, поставлених “Технопромекспорту” для ТЕС у Тамані, були переміщені в Крим. Також Siemens стверджує, що у контракті з РФ є заборона на використання турбін у Криму. Siemens ініціює кримінальне розслідування і подав позови про повернення турбін в Тамань і припинення додаткових поставок у Крим.

Нагадаємо, компаніям з Євросоюзу заборонено поставляти будь-яку продукцію на півострів. Санкції проти Криму були введені в 2014 після його окупації Росією.

До Криму вночі завезли ще дві турбіни Siemens