Крим – це Україна, Україна – це Європа, – президент Болгарії

Крим – це Україна, Україна – це Європа, - президент Болгарії Поштівка
26 Березня 2016, 20:46

Болгарський лідер перебуває в Києві з робочим візитом.

Президент України Петро Порошенко провів переговори з президентом Болгарії Росеном Плевнелієвим. Під час них керівники держав обговорили питання Криму, повідомляє прес-служба українського лідера.

Президенти акцентували увагу на неприйнятності незаконної анексії Криму та неприпустимості порушень прав людини. Порошенко і Плевнелієв домовилися про подальшу координацію спільних дій на міжнародній арені щодо повернення Криму Україні.

“Крим – це Україна, Україна – це Європа”, – сказав президент Болгарії та наголосив, що він займає активну позицію протидії російській агресії проти України.

“Ми не можемо миритися з агресивною поведінкою Росії. Ми стоїмо на захисті незалежності та суверенітету України. І ми будемо боротися за це”, – наголосив Плевнелієв.

“Ми стоїмо разом, і разом – ми сильні”, – додав він.

Окрім питання Криму, лідери країн обговорили надання України безвізового режиму в країнах ЄС, санкції відносно РФ за її дії на Донбасі, звільнення Надії Савченко та інших українців з російських в’язниць та інші питання.

Нагадаємо, у березні 2014 року в окупованому росіянами Криму відбувся неконституційний і невизнаний світом референдум про самовизначення. За намальованими окупантами результатами, за приєднання до Росії у Криму (крім Севастополя) нібито проголосувало 96,77% учасників голосування, у Севастополі — 95,6%.

Світ не визнав результати голосування, проведеного за військової та політичної підтримки фашистської Росії.

Крим – це Україна, Україна – це Європа, – президент Болгарії