Коста-Ріка до кінця року повністю перейде на відновлювальну енергію

Коста-Ріка до кінця року повністю перейде на відновлювальну енергію Поштівка
27 Вересня 2016, 12:15

Коста-Ріка зараз споживає 99% енергії, виробленої альтернативними джерелами, а до кінця 2016 року має намір замінити і 1%, що залишився. Таким чином, стане першою в світі країною, що повністю перейшла на відновлювальні джерела енергії.

Про це розповів президент Коста-Ріки Луіс Гільєрмо Соліс, відкриваючи найбільшу в Центральній Америці ГЕС, яка зможе забезпечити електроенергією близько 500 тисяч будинків.

У країні 65% енергії виробляють ГЕС, 15% припадає на вітряну енергію, а решта на сонячну і геотермальну. Влада Коста-Ріки впевнена, що приклад цієї держави дуже важливий для всього світу, оскільки на практиці доводить, що можна обходитися без горючих джерел.

Слід зазначити, що Коста-Ріка є переважно сільськогосподарською країною, населяють її п’ять мільйонів чоловік. Це держава рясніє річками, в ряді регіонів є сильні вітри, а в гірській місцевості можна використовувати геотермальні джерела. Варто відзначити, що в 2015 році Коста-Ріка 75 днів протрималася тільки на відновлювальній енергії.

Коста-Ріка до кінця року повністю перейде на відновлювальну енергію