Комітет рекомендує Раді передбачити безперешкодний доступ захисника до підзахисного

28 Лютого 2017, 15:09

Проект закону рекомендується прийняти за основу.

Комітет парламенту з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності рекомендує Верховній Раді України прийняти за основу законопроект №5054 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення доступу захисника до особи, яка має право на захист”.

Про це повідомляє інформаційне управління Апарату ВР.

Зокрема, законопроектом пропонується встановити додаткові гарантії забезпечення конституційного права підозрюваного, обвинуваченого, засудженого, інших осіб на захист.

Так, передбачається запровадити механізм реалізації права на захист в робочі, вихідні, святкові, неробочі дні та безперешкодний доступ захисника до підзахисного на будь-якій стадії кримінального провадження чи виконання покарання.

“Народні депутати підтримали законопроект, прийняття якого сприятиме вдосконаленню механізму реалізації права на захист в кримінальному провадженні, а також під час відбування покарання”, – сказано в повідомленні.

Нагадаємо, раніше правоохоронний комітет рекомендував Раді прийняти за основу законопроект №4499 “Про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України (щодо посилення захисту прав потерпілого)”.

Джерело:

РБК Україна