КНДР відкинула нові санкції ООН і заявила про продовження розробки ядерної зброї

КНДРВерховний лідер КНДР Кім Чен Ин
4 Червня 2017, 17:29

Північна Корея сприйняла санкції як “ворожий акт”

Північна Корея відкинула нові санкції Організації об’єднаних націй (ООН) і заявила про намір продовжувати розвиток ядерної зброї. Про це повідомляє “Радіо Свобода”, посилаючись на державне інформагентство КНДР.

“КНДР заявила, що “повністю відкидає” останні санкції ООН як “ворожий акт” і буде продовжувати свій розвиток ядерної зброї”, – йдеться в повідомленні.

Згідно з інформацією, таким чином Північна Корея відреагувала на ухвалення Радою Безпеки ООН резолюції, що вводить нові санкції, спрямовані на північнокорейських чиновників і організації.

Так, резолюція вводить заборону на поїздки і заморожування активів для 14 північнокорейських чиновників. Також заморожування активів поширюється на 4 компанії, зокрема на Національний банк Кореї, який за деякими даними здійснює закордонні операції для таємного органу, що управляє приватними коштами керівництва КНДР.

До речі, резолюція Ради безпеки щодо санкцій проти Північної Кореї вперше була узгоджена США і Китаєм, єдиним великим дипломатичним союзником КНДР з моменту вступу на посаду президента США Дональда Трампа.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Рада Безпеки ООН одностайно схвалила проект резолюції про розширення санкцій відносно Північної Кореї.