Клімкін: Україна не розриватиме дипвідносини з Росією

Клімкін: Україна не розриватиме дипвідносини з Росією Поштівка
16 Серпня 2016, 14:28

Україна не має наміру розривати дипломатичні відносини з Російською Федерацією. Про це в інтерв’ю Der Standard заявив міністр закордонних справ Павло Клімкін, передає Еспресо.TV.

«Ми підтримуємо дипломатичні відносини, незважаючи на російську агресію. У нас мільйони українців у Росії, про яких ми повинні піклуватися. Якщо Росія так вирішить (розірвати відносини – ред.), тоді це її відповідальність», – сказав він.

Коментуючи загострення відносин з Росією щодо Криму, міністр припустив, що Кремль пішов на це через наближення парламентських виборів.

«Ми не знаємо, була це спланована акція, чи випадковість. Це могла бути спроба внутрішньої мобілізації: скоро в Росії будуть парламентські вибори, настрої в Криму погані. Можливо, таким чином Росія хоче порушити мирний процес і зіграти на час. Ми не знаємо точно, якою є російська тактика, але вона дуже небезпечна», – сказав він.

Клімкін зауважив, що зараз в окупованому Криму перебувають до 50 тисяч російських військових.

«Вони можуть в будь-який момент звинуватити у провокації і атакувати. … Ми мусимо бути готові до будь-якого розвитку подій», – заявив міністр.

Він додав, що Україна не залишить спроб домовлятися з Російською Федерацією щодо Криму.