Керівником Українського Дунайського пароплавства призначено Дмитра Чалого

Дмитро Чалий: «Пошта буде Європейською!» ПоштівкаДмитро Чалий
30 Листопада 2017, 12:25

Дмитро Чалий з 29 листопада виконує обов’язки голови правління ПрАТ Українське Дунайське пароплавство

Наказом Міністерства інфраструктури України №139-О від 27 листопада 2017 року, на посаду виконуючого обов’язки голови Правління ПрАТ «Українське Дунайське пароплавство» призначений Дмитро Чалий. До його призначення, обов’язки голови Правління здійснював Віктор Бешкарєв, який залишається на посаді заступника голови Правління з економіки та фінансів.

Перед новим керівником пароплавства поставлено низку складних завдань: підвищення ефективності надання транспортних послуг, підтримання належного рівня безпеки перевезень та модернізація флоту Українського Дунайського пароплавства.

До приїзду в Ізмаїл, Дмитро Чалий працював заступником начальника Одеського морського торгового порту з економіки, комерційним директором “Укрпошти”.  У 2016 році Дмитро Чалий брав участь в конкурсі на посаду генерального директора “Укрпошти”, а на початку осені цього року розглядався як кандидат на посаду керівника порту “Чорноморськ”.

Дмитро Чалий має відповідну освіту: закінчив Національний транспортний університет за фахом «Організація перевезень та управління на транспорті».

Серед основних цілей, які ставить перед собою новий глава ПрАТ «Українське Дунайське пароплавство» – оптимізація організаційної структури компанії, вдосконалення логістики вантажних перевезень, використання нових технологій забезпечення процесів перевезень, що відповідають сучасним вимогам і високим міжнародним стандартам, збільшення вантажообігу, розвиток пасажирських перевезень, розширення спектру туристичних послуг.

“Спрямую свою зусилля на підвищення рівня управління безпекою в ПрАТ «Українське Дунайське пароплавство» і відповідності діяльності підприємства вимогам “Міжнародного кодексу з управління безпечною експлуатацією суден та попередженням забруднення” та чинним міжнародним стандартам.

Буду вишукувати можливості для підвищення заробітної плати плавскладу і працівників берегових підрозділів. Для цього одразу збираюся уважно вивчити умови існуючої Галузевої угоди та Колективного договору і налагодити свівпрацю з профспілкою.

Також маю намір проаналізувати склад флоту, і виявити судна, які сьогодні і в довгостроковій перспективі не спроможні забезпечити прийнятну економічну ефективність перевезень.

Вже сьогодні для мене важливо зрозуміти, чи відповідає чинна організаційна структура управління сучасним вимогам і завданням, які стоять перед  пароплавством, – і у разі потреби будемо працювати над її оптимізацією.

Чи не найголовніше – ознайомитися з існуючими стратегіями, планами розвитку та інвестиційними планами пароходства, заслухати пропозиції щодо  корекції та удосконалення цих важливих документів, якими визначаються перспективи розвитку компанії.

Першочергових завдань  багато, але на ваше запитання я більш докладно відповім за місяць – коли детально ознайомлюся зі станом справ на підприємстві”, – повідомив Дмитро Чалий кореспонденту “Поштівки”.

Довідка.

Українське Дунайське пароплавство – національний перевізник вантажів і пасажирів в Дунайському басейні і одне з найбільших транспортних підприємств у Європі. Компанія здійснює річкові вантажоперевезення по Дунаю (близько близько 25% загального обсягу) і морські вантажоперевезення. Морський вантажний флот представлений сімома судами дедвейтом 3,3 – 4 тис. т (шість суховантажів типу «Ізмаїл» і один танкер «Десна»). Основу вантажів складає металургійна сировина, що поставляється в придунайські країни. Річковий пасажирський флот компанії представлений теплоходами «Молдова», «Україна», «Дніпро» і «Волга».
Компанія в 2016 р збільшила вантажоперевезення порівняно з 2015 р на 7,7% – до 2,8 млн. т. Прибуток за підсумками 2016 р збільшилася майже вдвічі – до 30 млн. грн.

В січні-червні 2017 Дунайське пароплавство отримало 12,8 млн грн чистого збитку проти 2,01 млн грн прибутку за аналогічний період минулого року.