Казпошта впровадила електронні марки

Казпошта впровадила електронні марки Поштівка
15 Серпня 2016, 12:16

АТ «Казпошта» повідомило про запуск послуги з пересилання й відстеження простих листів у конвертах з електронною маркою.

Поштовий конверт з електронної маркою – це конверт, на якому друкарським способом нанесено унікальний штрих-код, за допомогою якого відправник має можливість відстеження листів по шляху проходження, аж до потрапляння листа в поштову скриньку. Вартість пересилання складає 100 теньге для фізичних осіб (Прим. 100 теньге = 7,04 грн).

Під час продажу поштового конверта з електронною маркою у квитанції вказується номер штрих-коду конверта, по якому відправник може відстежити трекінг листи на сайті Post.kz. Лист можна відправити в будь-який час, опустивши у вуличну поштову скриньку або у відділенні поштового зв’язку, з огляду на режим роботи відділення. Лист доставляється листоношою до абонентської поштової скриньки одержувача, після чого листоноша робить позначку в доставочному бланку «Опущено в абонентський ящик», така ж відмітка проставляється й у програмному забезпеченні.

Пілотний проект з пересилання простих листів у конвертах з електронною маркою був запущений у жовтні 2015 року в м. Астані, Східно-Казахстанській і Південно-Казахстанській обласних філіях для фізичних осіб. Усього за період пілотного проекту було продано і проведено за системою більше 8000 конвертів з електронної маркою. Найближчим часом нова послуга буде доступна у всіх філіях.

Казпошта впровадила електронні марки