Геращенка попередили про замах заздалегідь

23 Січня 2017, 09:49

Народний депутат України від “Народного фронту” Антон Геращенко заявив, що правоохоронці попередили його про підготовку замаху.

Про це в неділю ввечері нардеп повідомив в ефірі одного з телеканалів.

“Служба безпеки України мене попередила про те, що на мене готується замах. СБУ, контррозвідники, слідчі, співробітники оперативної служби, підрозділ “Альфа” провели колосальну роботу по нейтралізації, щодо спостереження, збирання необхідних доказів, щодо знешкодження даної терористичної групи, яка була направлена в Україну для моєї ліквідації за завданням спецслужб РФ”, – сказав нардеп.

При цьому, Геращенко не уточнив, коли саме був проінформований про підготовлюваний на нього замах.

Нагадаємо, глава СБУ Василь Грицак в ході брифінгу заявив, що співробітники СБУ запобігли вбивство громадського діяча, народного депутата України. “Передбачалося два варіанти. Перший варіант – це закладка вибухового пристрою під автомобіль народного депутата. І другий варіант – це підрив саморобного вибухового пристрою на шляху прямування народного депутата”, – заявив Василь Грицак.

Як пізніше заявив радник глави МВС Зорян Шкіряк, готувався замах на народного депутата України Антона Геращенка.

В СБУ допускають, що до організації замаху причетні спецслужби РФ. На даний момент за підозрою у замаху на нардепа у Києві затримані дві людини.

Крім цього Геращенко заявив, що сайт “Миротворець” працюватиме незалежно від того, живий він чи ні
Джерело:

112

Геращенка попередили про замах заздалегідь