Фестиваль вуличної їжі — Латинська Америка

Фестиваль вуличної їжі — Латинська Америка Поштівка image 1
1 Вересня 2016, 11:34

 Фестиваль вуличної їжі — Латинська Америка, відбудеться 2 вересня 2016 року.

Фестиваль вуличної їжі

Цей регіон відомий специфічними гастрономічними традиціями, що виникли в результаті  змішання різних культур з усього світу.
Особлива складова національної кухні — м’ясо, яке смажиться на вуглях. Організатори обіцяють влаштувати гастрономічне шоу, на якому люди зможуть спостерігати за приготуванням цілих тушок свинини, баранини на телятини на вертелях.

Мексиканські такос, бразильські тапіокі, кубинскьі тортітас де маіс, аргентинські емпанади — це тільки частина кулінарного різноманіття, яким буде дивувати Латинська Америка. Також будуть популярні напої: бразильська кава, чай мате, коктейлі на основі рому та чилійські вина.

Мексиканська кухня

Для багатьох Латинська Америка в першу чергу асоціюється з запальними ритмами сальси та ламбади. Організатори вирішили перетворити “Арт-завод Платформа” в центр латиноамериканських танців. Можна буде потрапити на майстер-класи з румби, сальси, танго та бачате.  А ввечорі можна буде послухати живу музику від “Svitlo Concert“.
Для любителів кінематографа будуть показувати легендарні мексиканські та бразильські серіали: “Тропіканка”, “Дикий ангел”, “Просто Марія”, “Рабиня Ізаура”.

 

Час: 2 вересня – 16:00-23:00

Фестиваль вуличної їжі — Латинська Америка