Facebook допомагатиме працевлаштуватися

Facebook допомагатиме працевлаштуватися Поштівка
9 Листопада 2016, 13:48

Facebook скоро зможе скласти більш серйозну конкуренцію LinkedIn, додавши можливість розміщення вакансій на бізнес-сторінках. Вкладку з вакансіями на своїй сторінці виявило видання TechCrunch, після чого Facebook підтвердила той факт, що вона експериментує відразу з декількома функціями, пов’язаними з пошуком роботи.

«Грунтуючись на поведінці, яку ми бачимо в Facebook, коли багато представників малого бізнесу публікують на своїх сторінках відкриті вакансії, ми тестуємо серед адміністраторів сторінок створення відкритих вакансій та прийом заявок від кандидатів», – заявив представник соціальної мережі.

Нова функція Facebook дозволяє залишати на сторінках компаній публікації про вакансії із зазначенням подробиць на зразок посади, заробітної плати і робочого графіка. Такі пости будуть використовувати особливе форматування, завдяки чому будуть виділятися серед решти контенту в новинній стрічці. Вакансії також будуть відображатися в окремій вкладці на сторінці компанії.

Публікації нового формату будуть оснащуватися кнопкою миттєвої подачі заявки, після натискання якої буде відкриватися стандартна форма, але вже частково заповнена інформацією з профілю користувача. Адміністратори бізнес-сторінок отримуватимуть заявки у вигляді повідомлень. Компанії також зможуть оплачувати можливість показати свої вакансії більшій кількості людей через новинну стрічку.

Це нововведення може повністю переманити багатьох користувачів LinkedIn в Facebook. Бізнес-орієнтована соціальна мережа зараз має 467 млн ​​користувачів, в той час як в Facebook налічується 1,79 мільярди людей. Багато користувачів LinkedIn відвідують сервіс тільки для оновлення інформації в профілі або пошуку нової роботи. У той же час, Facebook зможе допомогти знайти більш гідну роботу навіть тим людям, які не замислюються про це.