Експерти розповіли, який алкоголь може бути корисним, серед іншого й горілка

Жінки наздоганяють чоловіків за алкоголізмом Поштівка
6 Лютого 2019, 11:09

Всі знають про негативний вплив алкоголю на здоров’я людей. Деякі види спиртних напоїв, можуть бути навіть корисними, звичайно, якщо вживати їх в помірній кількості.

Про це пише “Поштівка“.

Фахівці назвали 5 видів алкоголю, які дійсно можуть покращити самопочуття.

На першому місці знаходиться червоне вино. Всі не раз, напевне, чули про корисні властивості цього популярного напою.

Саме червоне вино містить сильний антиоксидант, який захищає клітини організму, гальмує старіння та запобігає психічним захворюванням в літньому віці.

На другій сходинці у списку “корисних” алкогольних напоїв знаходиться біле вино. Вчені після численних досліджень впевнено заявляють, що при поєднанні білого вина та, наприклад, жирної їжі, відсоток жиру, що переробляє печінка, зменшується. Тому для рясного застілля обирайте саме біле вино, щоб зменшити наслідки переїдання.

Трійку лідерів замикає, як не дивно, горілка. Втім, за словами фахівців, щоб не нашкодити организму, потрібно вибирати в магазині тільки якісний продукт. Горілка сприяє росту волосся, а також підтримує здоров’я шкіри, крім того, є прекрасним дезинфікуючим засобом.

Часом горілку використовують саме зовнішньо, не лише для дезинфекції шкіри, а й для приготування різних косметичних масок.

На 4 місці рейтингу коньяк, якій, як і вино, містить антиоксиданти і захищає багато органів.

На 5 місце рейтингу вчені поставили текілу, яка знижує рівень цукру в крові. Фахівці стверджують, що у тих хто вживає справжній напій з агави на ранок ніколи не страждають від похмілля.

Раніше повідомлялося про те що при нормованому прийомі алкоголю він має один дуже важливий позитивний ефект: етанол розщеплює жири. Потрапляючи в кров, він бореться з атеросклеротичними бляшками та тромботичними нашаруваннями бляшок, очищаючи судини і значно знижуючи ризик інсультів та інфарктів.

Для профілактики здоров’я серцево-судинної системи людини існує навіть спеціальний метод профілактики, заснований на вживанні алкоголю. Це так звана ампелотерапія – регулярний прийом невеликої дози червоного вина, вкрай корисний для здоров’я і такий що не призводить навіть до легкого сп’яніння.