Джонні Депп підтримав Олега Сенцова

Джонні Депп підтримав Олега Сенцова ПоштівкаОлег Сенцов
17 Листопада 2016, 09:52

Відомий актор Джонні Депп підтримав українського режисера Олега Сенцова, який перебуває в ув’язненні в Росії. Свою підтримку він висловив в рамках кампанії «В ув’язненні за мистецтво».

Правозахисники з Voice Project почали кампанію «В ув’язненні за мистецтво», в рамках якої голлівудський актор Джонні Депп сфотографувався з табличкою на грудях, де вказані ім’я та прізвище Сенцова, а також термін та місце ув’язнення.

В рамках цієї кампанії відомі артисти і музиканти хочуть привернути увагу до долі своїх колег-політв’язнів. Крім Деппа, у проекті взяли участь американський співак Алекс Еберт, учасниця російської панк-групи Pussy Riot Надія Толоконникова та інші.

Зазначимо, що Олега Сенцова засудили в Росії до 20 років у колонії суворого режиму за нібито створення «терористичної спільноти» в Криму.

Раніше посол Великобританії в Україні Джудіт Гоф на своїй сторінці в одній із соціальних мереж заявила, що розчарована тим, що Росія відмовилася видавати Україні політично ув’язнених Олега Сенцова і Олександра Кольченка.

Джерело:

Преса України